2018 GÜZELYURT BÖLGE BİRİNCİSİ YÜCEL ÜNSAÇ OLDU
30 Temmuz, 3 Ağustos tarihleri arasında 30 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Güzelyurt Bölge Birinciliği sonunda Yücel Ünsaç 5 puanla birinci oldu. Sıralamada ilk üçü Yücel Ünsaç, Mesut Şeb ve Özgür Şeb oluşturmaktadır.
KKTC Genel Satranç Şampiyonasına ilk 3 dışında katılmaya hak kazanan sporcular yönergenin 9. maddesi gereğince (Her bölgede ilk 3 ve ilk 3’ün dışında kalan KKTC’li katılımcı sayısının %20 oranında Final Kontenjanı verilecektir.) sıradaki 5 sporcu olacaktır. Bunlar; Görkem Yalovalı, Bartu Bahar, Ahmet Kader Sakallı, Defne Öz ve Meryem Kılıçoğlu'dur.
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/38404476_10212865435966249_4458071582463492096_n.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/38284448_10212865448006550_2222818439523729408_n.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/38451445_10212865434806220_1218473919703416832_n.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/38284360_10212865434046201_2416845799028686848_n.jpg)
Ek dosya(lar) :