2018 İSKELE BÖLGE BİRİNCİSİ FERİDUN EMİN OLDU
27, 28, 29, 30, 31 Ağustos tarihlerinde Yenierenköy'de yapılan 5 tur sonucunda Feridun Emin İskele Bölge Birincisi oldu. 2. Tuğçe Mustafaoğulları ve 3. Velettin Türktan olmuştur.
KKTC Genel Satranç Şampiyonasına ilk 3 dışında katılmaya hak kazanan sporcular yönergenin 9. maddesi gereğince (Her bölgede ilk 3 ve ilk 3’ün dışında kalan KKTC’li katılımcı sayısının %20 oranında Final Kontenjanı verilecektir.) sıradaki 1 (1.6) sporcu olacaktır. Böylece Hüseyin Balık (ve kontenjan tamamlanmasına göre Selçuk Baybora) katılım hakkı kazanmıştır.
Kesin katılım kontenjanları tüm bölge turnuvalarının tamamlanması ardından açıklanacaktır.
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/40205733_1794877150610535_2885992777647128576_n.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/1._tur_sonuc.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/2._tur_sonuc_0.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/3._tur_sonuc.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/4._tur_sonuc.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/40860477_513565322390574_134823537432068096_n.png)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/final_sira.jpg)