2019 KKSF KUPASI ŞAMPİYONU YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ
4 Mayıs'ta yapılan Yarı finalin ardından 5 Mayıs, Pazar günü Final için mücadele eden Satranç Eğitim Derneği ile Yakın Doğu Üniversitesi maçı sonucunda Yakın Doğu Üniversitesi Şampiyon oldu. 3 yıl üst üste (2017,2018,2019) şampiyonluk elde eden Yakın Doğu Üniversitesinin ardından Satranç Eğitim Derneği ikinci, Lefkoşa Satranç Derneği de üçüncü oldu.
![YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/59375399_10157365162352272_1078665145011404800_n.jpg)
![SATRANÇ EĞİTİM DERNEĞİ](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/55512183_10157301266818130_5776809082740539392_n_0.jpg)
![LEFKOŞA SATRANÇ DERNEĞİ](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/59481759_1279149455592642_6987301239516037120_n.jpg)