2019 YENİ ERENKÖY BÖLGE BİRİNCİSİ FERİDUN EMİN
5 Ağustos'ta başlayıp 9 Ağustos'da sona eren 16 kişinin katıldığı Yeni Erenköy Bölge Birinciliği sonucunda Feridun Emin şampiyon olmuştur. 5 maçın 4'ünü galip birini ise beraberlikle tamamlayan Feridun Emin'in ardından Selçuk Altuğ Baybora 2., Velettin Türktan ise 3. gelmiştir. Yönerge gereği Yeni Erenköy ve İskele Belediyesinden ilk 2 sıraya giren sporcular Genel Satranç Şampiyonasına doğrudan katılma hakkı kazanmıştır. Bölge kontenjan sayısı ise her iki bölgenin katılımı belli olduktan sonra saptanacaktır.
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/y5.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/y1.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/y2.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/y3.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/y4.jpg)
Ek dosya(lar) :