2019 GİRNE BÖLGE BİRİNCİSİ HALUK RAMON SERHUN!
2019 Girne Bölge Birinciliği 7 Eylül 2019, Cumartesi günü Gümüş At Satranç Derneği'nde sona erdi. Haluk Ramon Serhun 5 maçta topladığı 4.5 puanla şampiyon olurken, Recep Hüseyin Dalgakıran 4 puanla ikinci, Ahmet Alşan 4 puanla üçüncü ve Ali Genç de 4 puanla dördüncü oldu. 28 oyuncunun katıldığı turnuva çekişmeli geçti.
Turnuva sonucunda ilk 3 dahil 7 kişi Genel Şampiyona'ya katılmaya kontenjan kazandı.
Turnuva sayfası: http://chess-results.com/tnr467260.aspx?lan=1&art=4
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/69695001_656719591483522_7977287692255756288_n.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/69910602_656719768150171_7537388105188245504_n.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/69495649_656719694816845_2233615497679601664_n.jpg)
Ek dosya(lar) :