2021 KKTC BÖLGE BİRİNCİLİKLERİ ve GENEL SATRANÇ ŞAMPİYONASI

2021 KKTC Bölge Birincilikleri 27 Eylül – 3 Ekim 2021 tarihlerinde Lefkoşa, Mağusa, Girne, Güzelyurt, İskele ve Yenierenköy Bölgeleri olmak üzere 6 bölgede başlıyor.

KKTC vatandaşı ve KKTC’de ikamet eden yabancı uyruklu KKSF lisanslı sporcular turnuvalara katılabilir (Yabancı sporculardan gerekirse ikametgâh belgesi ibraz etmeleri istenir). Sporcular, yarışmalara ikamet ettikleri bölgede katılmak zorundadırlar. İkamet ettiği bölgede katılmadığı saptanan sporcular diskalifiye edilecektir. KKTC vatandaşı olmayan sporcular KKTC Genel Satranç Şampiyonası’na katılamazlar.

Bölge Birinciliklerine son kayıt tarihi 23 Eylül 2021 Perşembe günü saat 16.00'dır. Sporcular ekteki Bölge Birincilikleri yönergesini dikkatle inceledikten sonra başvurularını bölge isimleri ile birlikte Federasyonun e-posta adresine (iletisim@kksf.org) yapacaklardır. 50 TL olan katılım ücreti KKSF Banka hesaplarına veya Federasyon ofisine son kayıt tarihine kadar yatırılmalı ve kaydın geçerli olması için bankaya yapılan ödemelerin dekontunun iletisim@kksf.org adresine gönderilmesi gereklidir. Bunun dışında herhangi bir yolla ödeme kabul edilmeyecektir.

Turnuva salonları daha sonra açıklanacaktır.

Turnuva sırasında Covid-19 tedbirleri etkin biçimde alınacaktır. Turnuva salonunda bulunan herkes hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymak, maske takmak zorundadır. Her turda TURNUVA SALONU VE ALANI içerisinde bulunan herkesten son 72 saat içerisinde yapılmış PCR veya Antijen test sonucu ibraz etmesi istenecektir.

27 Kasım – 26 Aralık 2021 tarihlerinde de 2021 KKTC Genel Satranç Şampiyonası yapılacaktır. Yönerge ekte verilmiştir.