2021 KKTC GENEL SATRANÇ ŞAMPİYONASI KAYITLARI DEVAM EDİYOR

12-15 Kasım 2021 tarihleri süresince Acapulco Hotel'de yapılacak olan 2021 KKTC Genel Satranç Şampiyonası kayıtları
9 Kasım 2021 saat 16.00'a kadar devam edecektir.

Şu ana kadar (09.11.21 saat 15.30) yapılan kayıtlar ve katılım hakkı olan sporcuların listesi ekte verilmiştir. Bölge Birinciliklerinde kontenjandan katılım hakkı elde etmiş fakat katılamayacak olan sporcular yerine katılım hakkı sırası gelen sporcuya geçecektir.

Kayıtlar iletisim@kksf.org adresine katılım ücreti dekontu ile birlikte veya mesai saatleri içerisinde federasyon ofisinden yapılmalıdır. (20 TL tutarındaki yeni dönem sporcu vizelerini ödememiş olan 12 yaş üzeri sporcuların vize işlemlerini de tamamlamaları hatırlatılır.)

Turnuva Başhakemi Tolga Öztürk, Yardımcı hakemler Osman Şeker ve Ümit Antel olarak belirlenmiştir.

Acapulco Resort Convention SPA Hotel Konaklama Bilgileri:

TAM PANSİYON PLUS - İKİ KİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI 470 TL , TEK KİŞİLİK ODA 646 TL 

*TAM PANSİYON PLUS KONSEPTİNE; sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe biçiminde olup, YEMEKLERDE alınacak limitsiz yerli (KKTC İÇKİLERİ) alkollü ve alkolsüz PREMIX içecekler dahil olacaktır. Mevcut olan diğer tüm barlardan ve restaurantlardan alınacak içecek ve yiyecekler extra olarak ücretlendirilir. 

Konaklama rezervasyonları için Federasyona bilgi vermeniz gerekmektedir.

Şampiyonaya katılan otelde kalmayacak olan sporcuların öğle yemekleri Federasyon tarafından karşılanacaktır. Sporcular dışında öğle yemeği ve Coffe break almak isteyenler için ücret kişi başı 150 TL'dir.