2023 TÜRKİYE YAŞ GRUPLARI ŞAMPİYONASI 21-28 OCAK'TA ANTALYA'DA

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları 21 - 28 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Yönergemiz gereği 2023 Türkiye İş Bankası KKTC Yaş Grupları Satranç Şampiyonasında kendi kategorisinde birinci olan sporcular tüm masrafları KKSF tarafından karşılanarak ülkemizi temsil etme hakkına sahiptir. Bu hak birinci gelen sporcunun katılmaması durumunda sıradaki sporcuya devredilir. İlgili kategoride ilk beş sporcunun katılmaması durumunda hak altıncı sporcuya devredilemez.

2023 Türkiye İş Bankası KKTC Yaş Grupları Satranç Şampiyonasında ilk 5'e giren sporcularımızdan (veya derneklerinden) katılım durumlarını 8 Aralık perşembe günü saat 17.00'a kadar Federasyona bildirmelerini önemle rica ederiz. Gerekli uçak bileti ve otel ayarlamalarının yapılabilmesi adına sporcu ve eğer yanında gidecekse velisinin de tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Aynı şekilde kendi imkanları ile gitmek isteyen sporcuların ve gidecekse ailelerinin de tarafımıza 8 Aralık perşembe günü saat 17.00'a kadar bildirilmesi gereklidir.

Yönergeler ve diğer detaylar için:
Yarışma Sayfaları
http://tyg2023.tsf.org.tr/
http://yildizlar2023.tsf.org.tr/