2015 TÜRKİYE İŞ BANKASI MİNİKLER SATRANÇ ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Şenlik 4 Ekim Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonu ve bahçesinde, çeşitli bölgelerden gelen minikler ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 5 tur satranç oynayan minikler tur aralarında çeşitli etkinlikler ve oyunlarla keyifli vakit geçirdiler. Etkinlik sonunda tüm sporculara madalya ve katılım belgeleri verildi.
Fotoğraflar için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/12049471_1670200733224578_8629901441580650482_n.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/12079645_1670200076557977_5627295826749540392_n.jpg)