2017 FEDERASYON KUPASI FİKSTÜRÜ ve ÖN ELEME MAÇLARI
21 Şubat 2017, Salı akşamı çekilen kura sonucunda 2017 KKSF Kupası fikstürü belirlenmiştir (ekte verilmiştir).
Alsancak Belediyesi - Mağusa Gelişim Akademisi arasında ve Satranç Eğitim Merkezi - Güzelyurt Satranç Kalesi Derneği arasında oynanacak olan öne eleme maçları 5 Mart 2017, Pazar günü sabah saat 10.00'da Sporcu Eğitim Merkezinde (Atatürk Spor Kompleksi, Göçmenköy - Lefkoşa / Federasyon binası arkası) gerçekleştirilecektir.
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/alert2_4.png)
Ek dosya(lar) :