2017 FEDERASYON KUPASI 1. TUR
5 Mart'ta yapılan ön elemelerin ardından Federasyon Kupası 1. turu ile 18 Mart, Cumartesi günü Golden Tulip Otel - Lefkoşa'da saat 14.30'da başlayacaktır.
1. Turun ardından devam edecek olan takımlar için Çeyrek Final turnuvaları 19 Mart, Pazar günü aynı yer ve saatte (Golden Tulip Otel - 14.30) yapılacaktır. Ekte yönerge ve takımların fikstürü verilmiştir.
18 Mart, Cumartesi günü Aliye Osum ve Arsoy Azak, 19 Mart, Pazar günü ise Arsoy Azak ve Benan Ağdelen hakem olarak görev alacaktır.
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/business_3.jpg)
Ek dosya(lar) :