ÇANAKKALE TSK SATRANÇ KALESİ SATRANÇTA STRATEJİLER EĞİTİM KAMPI
Çanakkale Türk Spor Kulübü Satranç Kalesi'nin "Satrançta Stratejiler" konulu 1. eğitim kampının eğitmenliğini Türkiye Milli Takım Eski Eğitmeni FM YAKUP BAYRAM yaptı. 2 gün süren eğitimin ardından IM Iulian Baltag ve FM Yakup Bayram'ın da katıldığı bir turnuva yapıldı. Turnuvanın 1.si IM Iulian Baltag, 2.si Hüseyin Sertbay ve 3.sü ise Ata Atasoy oldu.
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/29.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/8_0.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/45.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/46.jpg)
![](http://kksf.org/sites/kksf.org/files/field/image/47.jpg)
Dernek Etkinlikleri:
Evet